Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sárga folyás, pisilési inger,...

Sárga folyás, pisilési inger, néha égő érzés. Huvelygomba lehet? Már többször kezeltem magam itthon nőgyógyász ajánlatára hüvelykupokkal. De valamiért mindig visszatér. Mit csinaljak? Kórházba nem szeretnék most menni a fent álló helyzet miatt.

Figyelt kérdés
Ma este savas kúpot használok, ezt is még a nőgyógyász írta, az előző megbetegedésemkor. Köszönöm, ha valaki ad tanácsot!

2020. máj. 8. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a gomba okozza a tünetek egy részét, de a pisilési inger, és az égő érzés (húgy)hólyag hurutra utal.

Én, erre tőzegáfonya tablettát javasolnék, napi 1, vagy 3x1, (attől függően, hogy melyik gyógytermék lett kiválasztva), illetve ha fokhagymát, vörös-, lila hagymát tudnál enni nyersen, például vajas kenyérrel, ezek kiválasztódnak a vizeleten keresztül, fertőtlenítik a húgyutakat, a fokhagymában pedig természetes antibiotikum van.

Mikor végig csinálod a hüvelygomba kúrát (nem tudom, van-e partnered, mert olyankor neki is kellene, különben úgynevezett ping-pong fertőzés jön létre közöttetek oda-vissza), a kúra után szükséges egy hüvelyflóra visszaállító, tejsavkúpos kezelés is.

2020. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem bakteriális fertőzés. Orvos nélkül Betadine hüvelykúppal, utána hüvelyi probiotikummal megpróbálhatod kezelni. Ha fáj a pisilés, és 10 percenként jársz, akkor fel is vagy fázva. A hugyúti fertőzésre körzeti orvos felír antibiotikumot.
2020. máj. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!