Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az extrasystole mennyiben más...

Az extrasystole mennyiben más érzés, mint a pitvarfibrilláció?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 08:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%
Az egyik mindenapos (sőt többször lehet naponta), a másikba belehalhatsz.
2020. ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Az extrasystole alatt egy-egy hirtelen jelentkező erős szívdobbanást, a pitvarfibrillációnál meg folyamatos szívremegést, extrém gyors szívdobogást érzel.
2020. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Es amellett, hogy extrem gyors, ossze-vissza ver, szabalytalanul, ritmustalanul.
2020. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Pitvarfibrillációnál már nem vagy magadnál, az azt megelőző állapotot érzed max. Az extrasystole amilyen hirtelen jön, olyan hirtelen elmúlik és nem okoz semmilyen problémát, hacsak nem szívbetegség okozza, van aki észre sem veszi.
2020. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
4: Tévedés, pitvarfibrillációnál magadnál vagy.
2020. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Pitvarfibrillacional simán magadnal lehetsz, az más kérdés h a tüdőembólia esélye az egekbe nő. Tulajdonképpen egy folyamatos osszehuzodasrol van szó. A pitvarfibrillacional a Sinus csomó tulajdonképpen kiesik, szabálytalan lesz a ritmus stb.

Az extrasystole fiziologias,.teljesen normális. Egy idő előtti ütés, amit hormonok, psziché kiválthat. Ezzel nincs gond, vannak Pitvari és kamarai Extrasystolek

2020. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
De igazatok van, lehetsz magadnál valóban, most, hogy írjátok szerintem én is láttam már ilyet.
2020. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Magadnál vagy mert egy kollegám azzal sétált be a körzetihez és még a kórházba is a saját lábán ment be utána busszal, csak nem tudom mit érzett közben. Volt, hogy 1 percig össze vissza vert a szívem. Szörnyű érzés volt. De nem fájt és kaptam levegőt is. Az utóbbi hónapokban sokszor van ritmuszavarom. Nem folyamatosan. Aggódom miatta.
2020. ápr. 23. 00:07
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha mitralis prolapsus-od van akkor az okozza nekem is az van és ugyanugy vannak extráim szinte naponta ez billentyűhiba ,nem úgy zár ahogy kellene így ilyenkor extrázik a szív ,magne b6, és béta blokkoló gyógyszert szedek rá,amik elég hasznosak.
2020. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
A 9. Hülyeségeket ír. Innen megallapitani mitralis prolapsust... Csak mondom nekem is van, és nem kalapál össze vissza a szívem...
2020. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!