Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek az anyukája agyvérzé...

Valakinek az anyukája agyvérzést kapot.. azt mondta az orvos készüljenek fel a legrosszabbra. Nem tudják el állítani a vérzést a fejében. Van esélye hogy helyre jön? Ha igen ezek után súlyosan sérül az agya?

Figyelt kérdés
Csak azt nem értem hogy az orvosok miért nemtudtak mi baja egyből.. az idő miatt is romlót a helyzete hogy későn jöttek

2020. máj. 30. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Na az a legnagyobb baj,ha történés után eltelik már 4 óra ,hogy a kórházba értek. Az is kérdés,agy agy melyik területén ment szét az ér.A vér mekkora területet árasztott el.

Mert CT vizsgálatra van szükség ilyenkor .

2020. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most át szállítottak egy másik kórházba azt mondták ha ki bírja az utat ott tudnak segíteni..több mint 4 óra telt el . Lesz maradandó károsodás?
2020. máj. 30. 23:56
 3/4 anonim válasza:
Valoszinuleg :(
2020. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétleül biztos, hogy maradandó károsodása lesz majd, ugyanakkor persze meg van az esélye. Egy ilyen betegség hihetetlenül összetett, sokszor egy adott betegnél teljesen másképp folyik le, mint a másodiknál, harmadiknál stb. Ezt csak azért írom, hogy egy kicsit a másik oldalt, magunkat (orvos-orvostanhallgató) is védjem. Ugyan, én még csak orvostanhallgató vagyok, de az orvos alapvetően mindig jót akar! :) Valaki könnyen felépül, valaki nehezebben, vagy egyáltalán nem. Bízzatok az orvosokban, a lehető legjobbat akarják ők is a betegnek, akárcsak a család. Nem feltétlenül adtam választ a kérdésedre, de pont azért, mert 100%-osan nem tudják meghatározni, hogy ha adott agyterületet érint, mennyire károsítja, az mennyire regenerálódik, és mennyire okoz maradandó károsodást. Jobbulást a betegnek!!
2020. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!