Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez szerintetek is sérv? És ha...

Ez szerintetek is sérv? És ha igen, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Amint lehet természetesen megyek orvoshoz, csupán véleményekre vagyok kíváncsi :).

Az oldalamtól (majdnem köldök vonala kicsit lejjebb) a combom belső feléig (kb a hasam legaljáig) kidudorodik a hasam. Igazából már nagyon kis korom óta így van, viszont mivel mindkét oldalon és szinte teljesen szimmetrikusan ezért sosem gondoltam rá, hogy bármi komolyabb lehet. Igazából életembe nem fájt még soha ha fekszem nem is látszik. Nem tudom kik és miért nézegették volna de voltam már hasi UH-n más dolog miatt illetve Urológián szintén más dolog miatt illetve szűrővizsgálaton sem említették, hogy bármi lenne ott. Itt a karantén idején jutott eszembe, hogy mi van ha sérv és igazából arra jutottam, hogy valószínűleg az mert szerintem nem természetes, hogy csak kidudorodik ott a hasfal magától. Csak tényleg kicsit furcsa, hogy 100%-ig szimmetrikus és sosem fájt (20 éves vagyok) ezért vannak kétségeim.

Milyen orvoshoz érdemes fordulnom elsősorban diagnózis miatt?

Ha kiderül, hogy tényleg kétoldali sérvem van (gondolom nem műtik egyszerre) mennyi idő lesz kb amíg teljesen rendbe raknak diagnózistól számítva lábadozással?

Műtétig kímélnem kéne magam annak ellenére, hogy nem fájt soha? (renszeresen edzem)



2020. máj. 31. 00:30
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nagyobb valószínűséggel SÉRV
Szerintem nagyobb valószínűséggel NEM sérv
8 szavazat
 1/1 anonim válasza:
Nem hiszem hogy sérv lenne mert ha sérved van az fáj
2020. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!