Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Régebben, de főleg most, hogy újra elkezdődtek az edzéseim, egyre többször (kb. 5-10 percenként) érzem, hogy a hasam a köldökömtől srégen lefelé fáj, vagyis inkább olyan érzésem van, mintha beszorult volna a levegő. Talán egy kis gombócot is érzek, de ebben nem vagyok biztos, mert semmilyen tapintásra sem érzem, valamint különböző gyakorlatokat is kipróbáltam és úgy sem. Általában egyáltalán nem érzem, de mozgásra, főleg intenzív mozgásra igen, kb. 5 percenként meg kell állnom. Akrobatikus Rock and Roll-ozok egyébként ,elég komoly szinten. Ma volt a második edzésem, viszont egy másik edző is tartotta, aki kevésbé intenzív feladatokat ad, mint ami az első napon volt a fő edzőmtől (amit az előbb leírtam). Tulajdonképpen jól is esett, csak egyetlen egyszer éreztem az említett helyen. Jövőhéten fogunk menni ultrahangra, de addig is megkérdezném, hogy szerintetek mi lehet ez? Sérv? Vagy csak beszorult a levegő? Van okom komolyabb aggodalomra?

2020. máj. 26. 22:29
 1/3 anonim válasza:
Melyik egyesületben táncolsz? Szóltál már az edződnek?
2020. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem szóltam. Ráadásul másik edzéseken egyáltalán nem jön ki
2020. máj. 27. 09:47
 3/3 anonim válasza:
Szólj azonnal és ne edz amíg nem voltál dokinál.
2020. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!