Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat éjszakai köhögést?

Mi okozhat éjszakai köhögést?

Figyelt kérdés
Pár hete éjszaka rámtör egy köhögőroham, ami mindig egy óráig tart. Nem minden éjszaka jön. Ilyenkor elkezdi valami irritálni a légutamat, és folyamatosan köhögnöm kell. Egy óra alatt múlik el az irtitáció. Most is elkapott, és már fél órája köhögök, szinte megállás nélkül.

2020. máj. 31. 04:04
 1/2 anonim ***** válasza:

vidd el az ágyneműt tisztitóba vagy mosd ki mosógéppel lehet, hogy poratkás

a hálószobában nem történt mostanában semmilyen csere?

2020. máj. 31. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem asztma szokott előjönni éjszaka, de én nem annyira köhögök, csak nem kapok levegőt. Hívd fel a körzetit, hátha tud felírni gyógyszert online receptre. Én ha lefekvés előtt eszem montelukastot, nagyon ritkán kelek csak fel fuldoklásra, és akkor sem annyira vészes. Meg ha el tudsz menni pullmanológiára az sem árt, ott tudnak biztosat mondani.
2020. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!