Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köhögök, de félek hogy a...

Köhögök, de félek hogy a koronavírus gyanú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából 1 évig voltam munka nélkül a vírus előtt lett pont melóm és magyar szinten jól is keresek vele. Szóval nem szeretnék karanténba menni. Mert aztán kiesek innen esetleg elküldenek vagy bármi kellemetlenségem lesz.


Viszont egy ideje már köhögök, nem lentről jövő és száraz köhögés ami lehet a COVID is, viszont nekem ilyen május végén mindig előjön. És nem fáj semmim, lázam sincs, csak ez a köhögés. Vagy allergia vagy a tüdőmmel van valami. Évekkel ezelőtt dolgoztam nyomdában ott állandóan köhögtem azért gondolom hogy valami allergia féle lehet.


Szóval azt sem tudom, hogy lehet orvoshoz menni most, az én körzetimhez amúgy is művészet bejutni. Egyre inkább az a gyanúm, hogy Ő nem is ért annyira a dolgokhoz. Mondjuk én amúgy is sajnos minden sz*rral megyek hozzá mert sok bajom van.


2020. jún. 3. 20:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Én még most arra gondoltam lehet valami asztma is. Tényleg így időnként előjön ez a köhögés. Focizás után is folyton. De most meg simán napközben is szokott lenni és idegesít egy az hogy a köhögés, kettő hogy lehet ez a vírus, és ki ne rúgjanak.
2020. jún. 3. 20:02
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha attól tartasz, hogy korona, akkor maradj otthon, mert úgysincs rá gyógyszer. Ha lehet, ne robbantsd ki a járványt újra. Ha súlyosbodik és légzési nehézségeid lesznek, akkor hívj mentőt. Jobbulást!
2020. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tartok attól, illetve én érzem, hogy nem az, mivel nagyon fos az immunrendszerem ha valakinek nekem tuti, hogy lázam lenne.

Én egy simma influenzától is táppénzre kerülök.

Pont ezért gondolom, hogy nem az.

Viszont ez az eddig is jelenlévő köhögés most sokkal idegesítőbb, hogy nehogy hazaküldjenek melóból és azt higyjék hogy nekem az van.

2020. jún. 3. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. Pedig most az van, hogy mindenki aki prüszköl-köhög gyanús lesz. Esetleg csináltass tesztet, hogy megnyugtass mindenkit, hogy csak allergiád van.
2020. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Ne köhögj.
2020. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!