Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lassan 2 hete köhögök mikor...

Lassan 2 hete köhögök mikor halkabb mikor hangosabb és annyi lenne vele a kérdésem hogy lehet e a koronavírus? Idegesít már a köhögés :/

Figyelt kérdés

Asthma stb allergiám nincs . Lehet már elkaptam csak mivel fiatal vagyok súlyosabb mellékhatások nélkül megy? 3-4 napja fájt a fejem 1,5 hete lázam volt. Kezdjek e aggódni? ,1 hete kb minden 2. napban jön valami csomag AliExpress ről vagy wishről. a kezem amikor itthon vagyok akkor nem sűrűn de ha elmegyek boltba azután megmosom alaposan . Van 1 térkép ami m.o. on mutatja melyik városokban észleték a vírust és a környező

min 3városban nem találtak fertőzött embert


2020. márc. 31. 02:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez csomó más betegség tünete lehet, gondolom volt már életed során, hogy köhögtél.

Nem kell mindig a legrosszabra gondolni, csomó köhögéses betegség létezik.

Ha nem lenne korona, lehet észre se vennéd, mert elvileg aki egyszer köhög egyet, az utána már van, hogy csak bemeséli magának.

Ettől függetlenül nem tudhatjuk a betegséged okát, de a legfontosabb, hogy NE IZGULJ ÉS HOGY MARADJ OTTHON!

2020. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Azért a biztonság kedvéért zárkózz be két hétre! Valakit kérj meg, hogy menjen el Neked bevàsàrolni a két heti túlélöcsomagot, tegye le az ajtò elé, ga elment, akkor vidd be a lakàsba, àtutalàssal fizess neki!

Két hétig ne érintkezz senkivel. Mindenkinek mondd el, hogy önkéntes karanténban vagy gyanús tünetek miatt.

Figyeld magad a karanténban, a protokoll szerint állítólag három tünet együttállásakor vesznek tesztet:

magas láz, szárazköhögés és légszomj.

Nálad jelenleg a légszomj hiányzik.

De ettöl még lehet a koronavírus és lehet más is.

Mindenesetre akkor lehetsz biztos abban, hogy most nem fertözöl meg senkit, ha mégis az lennél, ha nem találkozol senkivel.

2020. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Rendszeresebben fogom a kezeimet mosni és jobban figyelek a leírtakra. + Még szellőztetni is fogok. Remélem nem lesz nagyobb baj :) Írni fogok Minimum heti 1x hogy mi lett vagy hamarabb ha rosszabbodik a helyzet ami remélem nem lesz
2020. márc. 31. 18:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden rendebn van elmúlt minden panasz ezzel ezt a beszélgetés számomra lezártam köszi mindenkinek
2020. ápr. 18. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!