Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valószínűleg nem az, de azért...

Valószínűleg nem az, de azért megkérdezem, lehet koronavírus?

Figyelt kérdés
Tudom itt senki sem orvos és nem lehet láttatlanban megállapítani, de kicsit érdekes a dolog. Nem vagyok hipochonder, ezt leszögezem. 1 hete hétvégén végigutaztam a fél országot, 5 megyében jártam, 8 nagyobb városban. Egyikben nagy piálások voltak. 2 napja mindenki elég rosszul van itthon. Ma reggel hasmenése volt anyámnak, tesómnak. Nekem pedig estére meg most is hidegrángásaim, folyton váltakozik a testhőm, fázok majd folyik a víz rólam, mondjuk szerintem lázam nincs. Viszont köhögcsélek (nem száraz köhögés, inkább csak a felső garatomat ingerli valami), tüsszögök folyamatosan napok óta. Ma is voltunk egy nagy gyülekezőn folyóparton, kb 50-en voltunk ott. Kicsi napszúrást is kaphattam, mert 1-kor voltunk kint 4-ig és árnyék nem nagyon volt. Félek hogy szuperterjesztő vagyok, igazából csak ezért kérdezem. Lehet korona vagy marhaság?

2020. jún. 7. 00:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, az
Igen, lehet
Nem valószínű
Fix nem
34 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Tüsszögés az nem szokott a tünetek között lenni. De azért háziorvost felhívnám a helyedben! :)
2020. jún. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :) Háziorvosom sajna nincs 2 éve és nem iparkodtam érte, szökőévente vagyok vírusos/bacis beteg erősebben.
2020. jún. 7. 00:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az. Melyik megyében éltek?
2020. jún. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tabbouleh ***** válasza:
92%

Már megbocsáss, de ilyen helyzetben minek rendezel nagy körutakat, összeröffenéseket? Viselkedjen már mindenki felelősségteljesen!


Amúgy megvan rá az esély, de látatlanban senki sem tud neked korrekt választ adni. Hívd fel az orvosod.

2020. jún. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fejér megye. Hát mert lecsengőbe volt a járvány már :D
2020. jún. 7. 02:10
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

"Hát mert lecsengőbe volt a járvány már"


És az ilyenek miatt futhat fel újra...

2020. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Erről üvölt, hogy kamu, azon csodálkozom, hogy még nem törölték ezt a provokatív kérdést.
2020. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 qkker1 ***** válasza:
74%
Ugyan, Covid-19.
2020. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
82%
Első körben az elmondottak alapján ez nem tűnik covid-nak. Köhögéskor köpetet ürítesz? (Ha igen milyen a színe?) Orrfolyásod, orrdugulásod van? (Ha van, milyen a színe?) Láz, hőemelkedés akkor nincsen? Mérted? Neked is van hasmenésed? Bármi egyéb panaszod van? Van bármilyen betegséged amire gyógyszert szedsz? (allergia, cukorbetegség, stb?) Hány éves vagy? Fiú/Lány?
2020. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szavaztam, az a legjobb, ha elmész az orvoshoz.
2020. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!