Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom? Tünetek: Evés utàn...

Mi bajom? Tünetek: Evés utàn nagyon elàlmosodok. Néha fél napot is àtalszok. A legkisebb fizikai megerôltetéstöl is kapkodom a levegöt és olyan mintha a szivem ki akarna ugrani a helyéröl màr egy kisebb sétàtol is. Mindig fàj a derekam.

Figyelt kérdés
Az eredeti probléma a derékfàjàs volt. Kiprobàltam a vizböjtöt, de az 5. napon fel kellett adnom, mert egész nap aludtam és semmi energiàm nem volt. A fentebb leirt tünetek azota is jelen vannak. 28 éves vagyok és 86kg (tehàt böven van rajtam sulyfelesleg is), de ilyen fiatalon még nem kéne ilyen egészségügyi panaszokat tapasztalnom. A jelenlegi egészségügyi helyzetben csak végsö soron fordulnék orvoshoz, igy ezt ne javasolja senki. Azt szeretném kideriteni, hogy mennyire lehet nagy a gond.

2020. jún. 7. 12:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sokàig szedtem vastablettàt vegetarianizmus miatt, de màr legalàbb 10 éve felhagytam vele
2020. jún. 7. 13:42
 12/14 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigyed ? Inzulin, cukor szinted ?

Erdemes lenne megnezetni.

Menj orvoshoz!

2020. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt a vastablettát, amit vérszegénységre adnak, csak orvos írhatja fel. A gyógyszertárban vény nélkül nem fogsz olyat találni, ami ebben az esetben elég lenne.
2020. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, tévedés, a Maltofer vastablettát néhány hónapja már vény nélkül lehet kapni.
2020. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!