Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valószínű, hogy rákos vagyok?

Valószínű, hogy rákos vagyok?

Figyelt kérdés
Voltam ultrahang vizsgálaton, mert diónyi csomót találtam a nyakamban. Sajnos lesújtott az eredmény, nem zsírcsomó, ami a jobbik eset lett volna, tekintve, hogy az jóindulatú. Pontosan nem derült ki, hogy mi az, ezért biopsziára küledtek. A doki véleményként latin kifejezésekkel azt írta le, hogy rosszindulatú nyaki nyirokcsomó megnagyobbodás. Nem tudok magamhoz térni szinte.

2020. jún. 8. 19:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
53%
Amíg a szövettan nem mondja ki, addig minden lehet. Addig van remény. Hány éves vagy? Limfómára gyanakodnak?
2020. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
70%

Héé, csak nyugalom. Nem kell egyből pánikba esni. A dokik kiderítik és lesz megoldás, ne tedd tönkre magad már most, amikor még azt sem tudod mi van. :)

Ha szeretnél beszélgetni valakivel, írj bátran. :)

2020. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valószínű, hogy rákos vagy, próbálj meg megnyugodni. Tudom, hogy borzasztó érzés. Nekem is volt már a nyakamban is csomó, ciszták itt is ott is, amikről nem lehetett egyből megmondani, hogy jó vagy rosszindulatú, nőgyógyászati citológiám is lett már elég rossz meg meg is műtöttek, nagyon sok ideget ettem az évek során ilyesmik miatt, mégis még mindig itt vagyok. Próbálj meg nem a legrosszabbra gondolni, sokan kapnak hasonló hírt, de az esetek nagyobb százalékában kiderül, hogy nincs is semmi baj. Ultrahang alapján nem lehet azt mondani, hogy jó vagy rosszindulatú, a biztonság kedvéért volt biopszia. Egyébként a nyirokcsomó formájából tudnak levonni következtetést, de az nagyon sokszor nem helytálló eredményt ad. Nyugodj meg, az a valószínű, hogy nem vagy rákos!
2020. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 A kérdező kommentje:
27 éves férfi vagyok. Annyi mindent nem csináltam még az életben.
2020. jún. 8. 20:06
 5/79 anonim ***** válasza:
Mi volt pontosan a leletre írva?
2020. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:
Nem mertem megkérdezni a doktort, hogy ő mire gondol pontosabban. Valószínű, úgysem mondott volna semmit látatlanban. Elég volt nekem a vélemény, amit leírt. Tudom, hogy rákos vagyok, biztos vagyok benne, hogy az lesz. Az ember nem fél a haláltól, amíg meg nem csapja a szele. Én sem féltem, de most félek, és ami mégrosszabb számomra, látni a szüleimet kiborulni. Egyedül őket sajnálom, ha itt kell hagynom őket. Mennyivel könnyebb lenne, ha nem lenne veszíteni valóm. Ha egymagam lennék, és úgy kapnám a legrosszabb hírt. Talán még meg is könnyebbülnék, hogy ennyi volt, vége. Egyszer el kell jönnie a vég pillanatának. Szóval őket sajnálom.
2020. jún. 8. 20:12
 7/79 anonim ***** válasza:
Ne már, ember... Nyugodj meg, még semmi sincs veszve. Várd meg az eredményeket, addig ne ijesztegesd a családot feleslegesen, illetve magadat se.
2020. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
Figyu, mondom, hogy ultrahang alapján nem tudják biztosra, én ezt a parát már többször átéltem és mindig kiderült, hogy felesleges volt a kiborulás. Ne ijesztegesd szüleidet feleslegesen.
2020. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt írták a papírra: a nyak bal oldalán a sternocleidomastoideus mögött a kp. harmadban egy 32x16 mm-es ny. csomó van, zsírjelet nem tartalmaz.


Vélemény: Malignus nyaki lymmphadenomegalia

2020. jún. 8. 20:20
 10/79 anonim ***** válasza:
Ha limfómára gyanakodnak az majdnem 100%-ban gyógyítható! Szóval ne temesd magad! Engem is érdekelne, pontosan mit írt latinul az orvos?
2020. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!