Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasi ultrahangon mit tudnak...

Hasi ultrahangon mit tudnak megnézni?

Figyelt kérdés
Csak mert engem odaküldtek vakbélgyanúval, de inkább lentebb, lágyék környéki részen, péniszem felett vannak fájdalmaim.

2020. jún. 10. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasi ultrahangon a belső szerveket tudják megnézni.

Veséket, májat,epét stb.

2020. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt a lágyék körüli részt nem is nézik?
2020. jún. 10. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt is nézték, mikor a nőgyógyász át küldött a sebészetre vakbélgyanúval, mert nekem is ott fájt.
2020. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hasi szerveket latjak, csak a beleket ezzel nem lehet megnezni. A kulso oldaluk latszik, tehat ha nagy baj lenne, mar az is mutatna. De hugyholyag, vesek, lep, maj, epeholyag mindenkepp latszik, es gondolom, nagy vonalakban minden, ami ott van.
2020. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ultrahanggal az esetek kb feleben latszik a vakbelgyulladas. Ha nem latja,attol meg lehet ott gyulladas. Egyeb dolog is okozhat jobbra lent fajdalmat, pl hugyuti kovesseg, beldaganat, nyirokcsomo gyulladas stb. Lehet a lagyek tajekon serv is. Ezek iranyaba is neznek ilyenkor.
2020. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vakbél gyulladás okozta fájdalom kisugározhat oda, ahol neked fáj.
2020. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!