Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Skarlát bőrtünetek nélkül?

Skarlát bőrtünetek nélkül?

Figyelt kérdés
A hét elején kaptunk egy köremailt, hogy a kislányom óvodájában felütötte a fejét a skarlát. Jó, hát ez van. Aztán engem péntek este egyik pillanatról a másikra ágynak döntött valami olyan kórság, amilyet én még nem láttam. A lázam gyk fél óra alatt felment 36.6-ról 39.6-ra egy olyan hidegrázásroham kíséretében, hogy egyszerűen nem voltam ura a saját testemnek, aztán amikor elmúlt mentem is egyből a fürdőbe hányni. Azóta is ótvar rosszul vagyok ilyen 39 feletti lázzal. A háziorvos azt mondta valami bakteriális fertőzés, írt rá antibiotikumot, de most így jobban belegondolva. Lehet ez skarlát? Az a zavaró, hogy semmilyen kiütést nem látok magamon.

ápr. 29. 21:33
 1/1 A kérdező kommentje:
Meg persze torokfájás, duzzadt nyirokcsomók, olyan a fejem mint egy répa...
ápr. 29. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!