Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a széntabletta hatása?

Ez a széntabletta hatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Napok óta furi az emésztésem. Hála Isten lázam nem volt, csak étvágyam ment el egy kicsit. Ez a negyedik nap.

Enyhén megy a hasam, vagy inkább azt mondanám, nem szívódik fel jól bennem a cucc. Eleinte gyakrabban mentem wc-re lágy széklettel, mára ezeknek csökkent a száma (kétszer megyek egy nap).

Tegnap vettem be egy széntabit délután na és lehet ezt nem kellett volna..? Csak mert estére lett végre normálisabb, összeállt székletem, örültem is neki. Ma délutánra meg sötét (a széntől gondolom) de ismét lágy jött.. Lehet mert tisztít is kihajtott engem? Vagy így hat a szén és ezért lett este viszont jó székletem? (Azt esti széklet még nem volt sötét, sima barna volt)



2020. jún. 12. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyod a szént és még beteg vagy, akkor előbb-utóbb nyilván megint lágyabb lesz a székleted. Szedsz valami bélflóra helyreállító cuccot pl. Normaflore?
2020. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Neem sajna probiotikumom nincsem.. a Dr.Chen féle van, de azt írja 2019-ig lehetett felhasználni, így nem merném bevenni :D


Amúgy ma reggel még 1 darab szenet bevettem, tudom ezek kis mennyiségek de nem durva a hasmenés, sőt ez nem is igazán az ezért nem merek többet. Lehet a probi lenne jobb..

2020. jún. 12. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok híve a széntablettának inkább az Imodium vagy

Bolus adstringens tabletta 50x

2020. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!