Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bélférgesség esetén,Vermox...

Bélférgesség esetén,Vermox szedése után,kb mennyivel kellene látni a férgeket a székletben?

Figyelt kérdés

Nem állítom,h ilyen gondom van,de felmerült a gyanu,így Vermox tablettát írt ki az orvosom. Holnap lesz 3 hete,h beszedtem 1 dobozzal. Aztmondta,a következő dobozzal elég akkor megismételnem,ha tapasztalok valamit a székletben. Ez nem történt meg,egészen máig... Mintha férget láttam volna,bár kellemetlen h nem tudom beazonosítani. 5-6-7 hosszúkás,sárgás/fehéres valamit láttam,ami kb 5-6 cm hosszúak. De lehet h csak rostok?


Kb másfél hónapja viszketek hátsófélen,plusz az orrom is viszket.

Hétfői laboreredményemben az eosinophil abszolút értékem 0.8, százalékosan pedig 7%.


2020. jún. 14. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezd! Telefon, email, akármi! Mi ezt innen a kórelozmenyeid hiányában, nem tudhatjuk! És ez nem olyan, mint egy nátha, ennek jóval bonyolultabb a kezelése!
2020. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!