Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyszeri, reggeli hasmenés?

Egyszeri, reggeli hasmenés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ötletem sincs mi lehet ez egy hete kezdődött. Napi egyszer általában a délelőtti órákban megy egyet a hasam. Reggel hallom ahogy fortyog, jönnek a szelek és tudom már mi lesz... Estére mikor megyek meg teljesen szilárd..? Volt már így valaki?



2020. jún. 16. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a stressztől szokott lenni
2020. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hm érdekes. Mert csak itthon vagyok és nem tudom mitől szoronganék. Szorongós típus vagyok,de most nyugodtnak érzem magam. Annyi, hogy mikor kezdődött megijesztett hogy mi lehet ez és lehet azóta félek, hogy megint megesik reggel..?


Nem ismerek olyan betegséget ami napszaktól függne. De mér azon is gondolkoztam mivan, ha egy székletdarab elálja a "kiutat"? És este ezért jön kemény, reggel meg csak szivárog valami. Ennek van értelme?

2020. jún. 16. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem iszol tejet amikor ez előjön? Hátha a laktózzal van baj.
2020. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi tejeset nem ittam az elmúlt napokban.
2020. jún. 16. 16:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Mára napok óta először nem volt ilyenem, igyekeztem nyugodtabb maradni. Lehet első válaszolónak lesz igaza.. Legalább remélem.
2020. jún. 16. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!