Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyankor mit lehet csinálni...

Olyankor mit lehet csinálni ha valaki egyszerre hány és megy a hasa?

Figyelt kérdés
Mit lehet csinálni ha valaki ilyen állapotban van?

2018. júl. 31. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Nagy valószínűséggel vírust szedett össze, mert létezik ilyen.

Ilyenkor az illető pihenjen, lehetőleg ne is egyen semmit maximum háztartási kekszet vagy fokhagymás pirítóst mert jót tesz a gyomornak, és baromi sok vizet igyon hogy ne száradjon ki. Ilyenkor legjobb az ha minden kimegy belőle akár felül akár alul mert így tisztul ki és 2-3 nap múlva teljesen rendbe jön. Meg persze pihenjen nagyon sokat!

2018. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem szabad semmi sem magy mennyisegben. Ha a vizet is kihányja akkor azt is csak egy-egy evőkanállal szabad. Ha így sem marad bent akkor pedig muszáj lesz infúziót kapnia
2018. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszer volt ilyen, wc-n ülve ölemben a lavórral:D
2018. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Koplalni legalább első nap és kortyonként vizet inni, hogy ne száradjon ki. Ha nem múlik , akkor pedig orvos.

Ha már hányás nincs, akkor sós ropi, sós vízben főtt burgonya és tea, vagy víz.

2018. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolso en is ugy voltam tobbszor :DD
2018. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jobbulást kívánok a betegnek!


Ami nekem bevált, az a ORS2 nevű /Hipp/ bébiital. Rizsalapú. Lehűtve egy-egy korty illetve egy egy korty hideg víz.

Apránként szabad inni, enni egyáltalán nem kívánok olyankor, de ha Te igen, akkor egy falat kekszet vagy ropit, vagy üres sós rizst, vagy sós főtt krumplit.

Ha megtudsz inni egy normafloret az is nagyon jó.

Azt mondják a hideg eredeti kóla is jó kortyonként. Nekem az ilyen betegen nem esik jól, de nem vagyunk egyformák.

3-4 nap és jobban leszel, de ha a korty vizek is gyakran kijönnek, akkor sajnos kórház és infúzió lesz belőle. :(

Én ilyenkor sem széntablettát, sem daedalon tablettát nem eszek, mert tapasztalatom szerint jobb, ha magától távozik.

Mielőbbi felépülést kívánok!

2018. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Vizet vagy natur teat igyal.Nem baj,ha kijon,mert atmossa a szervezetedet.

En is egy-ket napig szoktam kihanyni az innivalot,utana mar nem.3.,4.napon mar porkoltet is eszek ha ugy van. :)

2018. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk sós-cukros teát kellett innunk kanállal lassan, egy-két óránként. Sz*r ügy volt, mondhatnám.

[link]

[link]

[link]

2018. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!