Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ekcéma mitő mulik el?

Ekcéma mitő mulik el?

Figyelt kérdés

Nektek mitől múlt el az ekcéma?

A kézdejem és a csuklóm ekcémás. Nagyon viszket. Már mindent kipróbáltam. Megvettem ezeket a Dora Naturas terméket is amit Darai Andi reklámoz hogy mennyire jo ekcémára. Ez sem segített. Nagyon el vagyok keseredve, mert eléggé csúnya és nagyon viszket, száraz.

Segítsetek kérlek.


Kórházba csak jövőhéten tudok menni.


2020. jún. 16. 13:17
 1/7 A kérdező kommentje:
*Kézfejem
2020. jún. 16. 13:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz kell menni,az talán eltalálja a rá való kenőcsöt .
2020. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász nem gyógyítja meg, mivel az a máj - vastagbél probléma. Keress egy megfelelő diétát (amely bár szigorú), de pár hét alatt meggyógyulsz.
2020. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam, hogy az egészségtelen életmódhoz köze van. :o

És milyen diétát csináljak?

2020. jún. 16. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan szakértőt kell keresned, aki ezzel foglalkozik. Ilyenek p. a kínai orvosok, ayurvédások, de találni a "fehér emberek" közt is nagyon jókat.
2020. jún. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem anno az ekcémát a tisztítószerek okozták az egész kézfejemen, mert hülye fejjel csesztem gumikesztyűt húzni. Ez a krém segített/tüntette el nálam végleg:


[link]

De ebből vagy két tégellyel el kellett használnom, mire helyreálltak a kezeim.

2020. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ki fogom próbálni :)
2020. jún. 17. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!