Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Menyi idő után mulik el. Az...

Menyi idő után mulik el. Az ekcéma?

Figyelt kérdés

Nekem még soha nem volt és elöször azt hitem börgomba és ara kezeltem de kiderült hogy ekcéma és nem tudom menyi idő ara a gyogyulás,a kéz fejemen van kb 1 hete,


Szinte teljesen így néz ki :


[link]


Szoval menyi idő alat mulik el?

Ez fertöző?

Mivel mulik el a leghamarabb?

Minden tapasztalatokt várok.


A segitséget nagyon szépen köszönöm,mert tényleg nem tudok eről semmit,



2016. júl. 30. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem ekcéma, hanem uszodaszemölcs, ami vírusos. Nagyon nehéz meggyógyítani, folyton kiújul. Menj bőrgyógyászhoz!
2016. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztos hogy az?

a tüneteim:


vörös, hámló bőrfelület

kis, kemény dudorok

hólyagok, melyek egy idő után kipukkadnak

nedvedzés

pörkképződés

És ezek röl gondoltam hogy mégis ekcéma lehet.

Az uszodaszemölcsnek is ilyen tünetei vannak? 😱

2016. júl. 30. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ekcéma, mujtasd meg bőrgyógyásznak. Sajnos ha az, akkor soha nem múlik el, mindig kiújul. Néha jobb, néha rosszabb. A kiváltó okot kell megkeresni, hogy pl kozmetikai sze, étel, vagy mi egyéb más okozza.
2016. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mercédesz01 válasza:
Mindenféleképp menj orvoshoz. Nehogy félrekezeld! Ha ekcéma akkar ne vakard és vegyél a patikában hydrofylicum nonionikum kenőcsöt. Ez egy ` zsíros` fürdető krém amit vastagon masszírozz bele aztán mosd le. Kisbabák kényes börére írják fel,de recept nélkül is kapható(390ft)
2016. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!