Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a bőrelváltozás?

Mi lehet ez a bőrelváltozás?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt (szombat) kezdődött ez a folt látszódni a kezemen, viszont különösebb jelentőséget nem tulajdonítottam neki. Nem fáj, nem viszket, csak mikor hozzáérek, minimálisan érzékenyebb mint bárhol máshol. Szerdán elmentem volna bőrgyógyászhoz, de csak jövő hét csütörtökre kaptam időpontot, így addig marad az izgatott várakozás. :D Azt tudni kell, az ominózus szombati előtt pár nappal voltam bringázni, és összeszedtem egy kullancsot, de az max 2 órán át volt bennem (tudom hogy nem számít), viszont az a lábamon történt, a bokám környékén. Az lehetséges, hogy a kezemen és ilyen formában jelenjen meg a jó öreg Lyme-kór? (A lábamon semmi jele)

Előre is köszönöm a válaszokat!


[link]



2020. jún. 20. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem túl szép. A Lyme kór foltja a csípés körül alakul ki. Nincs kiszáradva a foltnál a bőr? S nem nyúltál hozzá valami növényhez?
2020. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó pár növényhez hozzáértem/megkarcolhatott, mivel szűk ösvényeken montiztunk, tele gonosz szúrós növénnyel :D
2020. jún. 20. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Reméljük nem ilyen volt. Ez elég komoly:


[link]


Amúgy én a helyedben hétfőn megmutatnám a háziorvosoknak, mit szól hozzá, ha gondolja adhat sürgősségi beutalót a bőrgyógyászhoz.

2020. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
S a kullancsot is említsd azért mindenképp az orvosnál!
2020. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!