Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Paraziták ellen bevált módszer?

Paraziták ellen bevált módszer?

Figyelt kérdés

Szeretnék tartani egy féregtelenitő kúrát de nem tudom mit vegyek ami jó is. Nem szeretnék valami erős kemikálát mert jelenleg több gyógyszert is szedek de érdekel, hogy kinek mi vált be esetleg.

Voltam székletvizsgálaton ott negativ eredményt kaptam de azt mondják nem mindig mutatja ki.

Szóval van valaki aki tud ajánlani valamit amit próbált, vagy ismer valakit aki próbálta és tényleg férges volt és hatásos volt a számára? Sok növényi szert láttam de nem tudom melyik a jó.


2020. jún. 22. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a fokhagyma mindig bejön. Amíg a gyerekeim óvodába jártak, többször előfordult,hogy férgesek lettek. Kaptak/tunk gyógyszert,aztán ráálltunk arra,hogy hetente 2 nap fokhagymát ettünk. Utána már soha nem kellett gyógyszer.
2020. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De milyen gyógyszert? Csak a gyógyszer hajtja ki? Növényi kapszulák illetve szirupok nem jók rá?
2020. jún. 22. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
A növényt leírtam - fokhagyma. És nincsen rá semmilyen más szirup, vagy egyéb otthoni hókuszpókusz. Ha valaki észreveszi a székletében a cérnagilisztákat,egyéb féreg darabkákat,akkor csak az orvos által felírt gyógyszer jó.
2020. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!