Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem találtak még fel valami...

Nem találtak még fel valami forradalmilag új, biztosan hatékony megoldást cérnagiliszták ellen?

Figyelt kérdés

Szerintem nem túlzok ha azt mondom, hogy már egy-másfél éve szenvedek cérnagilisztáktól. Kisebb szünetekkel ez idő alatt folyamatosan jelen vannak, sőt nem is hiszem, hogy elmúltak volna egyszer is teljesen, inkább csak tünetmentesek voltak.

Szedtem már rá az orvos által előírt gyógyszert; naponta vagy egymilliószor kezet mosok, nem hosszúak a körmeim.


Egyszerűen mit tudok tenni még? Vagy inkább barátkozzak meg a gondolattal, hogy most már életem végéig ebben fogok szenvedni? De hát ezzel nem lehet együtt élni!


Elsősorban olyasvalakik véleményére lennék kíváncsi, akik már átestek ezen a tortúrán, és hosszas küzdelmen, de végül sikerült győzedelmeskedniük a cérnagiliszták felett.



#módszer #Cérnagiliszták #kiírtásuk
2019. ápr. 15. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem a gyógyszer a lényeg, hanem a ruhák, ágynemű, plüss állatok fertőtlenítése. Amit lehet ki kell mosni 60 fokon. Amit nem lehet, azt be kell tenni a fagyasztóba 12 órára.
2019. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!