Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi van a mellkasommal?

Mi van a mellkasommal?

Figyelt kérdés
Napok óta olyan érzésem van mintha nagyon erősen verne a szívem, a pulzusom 80-95 körül, nagyon kellemetlen. Más tünetem nagyon nincs, max annyi hogy néha pár másodpercre belenyilal a mellkasom különböző részeibe, de meg tudom mutatni hova és csak pár másodperc ami nem jellemző a szív eredetű fájdalmakra elvileg. Akkor mitől lehet? Folyamatosan érzem, nagyon rossz, és már ideges is vagyok miatta, fel tudnám már rúgni az asztalt miatta! Sokat stresszelek, de ilyesmi tünetem nem nagyon volt. 18 vagyok, es fiu

2020. jún. 23. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valószinűleg a stressz miatt magas a pulzusod de el kéne menned egy EKG-ra
2020. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De pont ez az hogy elvileg a pulzus normális 100-ig. Felette már baj.
2020. jún. 23. 18:40
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja meg mondjuk 75-ös pulzusnál is érzem, nincs nagyon ahhoz kötve nekem hogy mekkora a pulzus, de mégis érzem
2020. jún. 23. 18:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Voltam edzésen is, nem volt az hogy hamar kiffuladtam, nincs légszomjam, csak ez a fura érzés amitől már a falat kaparnám
2020. jún. 23. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Mármint csak a szívdobogás érzés van? Amúgy igen, 100-ig normálisnak nevezhető a pulzus, én ha stresszelek néha 90 fölé megyek.. Lehet hogy extrasystolét érzel, az tök normális. Néha érezni, néha nem. Nekem volt egy időszakom - hozzáteszem stresszesebb - mikor napokig éreztem néha a bedobbanást. Szúrás nem szív eredetű, inkább stressz/pánik.
2020. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, volt már az is pár éve, ez inkább ilyen megmagyarázhatatlan nagyon fura érzés a torok, és a mellkasi résznél, néha olyan mintha égne, néha meg ilyen mocorgás, mittudomén, nehéz megmagyarázni, fogalmam sincs! de semmiféleképpen nem egy súlyos fájdalom, nem társul hozzá se szédülés, se légszomj, tudok rendesen edzeni is, de ez egy ördögi kör, azon stresszelek, hogy miért érzem ezt, és mindig magas a pulzusom ezért! Holnap fel fogjuk hívni a háziorvost, hát meglátjuk..
2020. jún. 23. 18:53
 7/12 A kérdező kommentje:
igen csak ez a szívdobogás érzés féleségem van, ilyen hülye megmagyarázhatatlan érzésekkel.. azt viszont elfelejtettem írni, hogy ebben a hónapban 2x volt pánikrohamom, életemben először. De nem gondolnám hogy ahhoz lenne köze
2020. jún. 23. 18:53
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja meg szabályosan ver elvileg a szívem, szóval nem hagy ki vagy valami, csak gyorsabban ver.
2020. jún. 23. 18:55
 9/12 A kérdező kommentje:
Kb 1 hete érzem már ezt. Akkor még társult hozzá az hogy levegővételre fájt egy pontban a mellkasom.
2020. jún. 23. 18:56
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg fogok már lassan őrülni, mindig van valami bajom, ezelőtt fájt a szemem, azthittem zöldhályogom van, majdnemhogy minden tünet stimmelt rá, már 100%-osan elhittem, elmentünk szemészetre és vajon mi volt? a nagy lópikula, semmi gond a szememmel. És ahogy ezt közölte, rá 1-2 napra el is múlt a fájdalom..
2020. jún. 23. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!