Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Xanaxra ettem egy somlóit...

Xanaxra ettem egy somlóit lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
0,5 öset vettem be kb 2 órája és ettem egy somlóit és csak utánna kapcsoltam hogy basszus abba van alkohol

2020. jún. 24. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis lesz, ne viccelj
2020. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A somlóiban annyira minimális az alkohol, hogy semmi bajod nem lesz tőle.

Hacsak nem három tonnányit ettél, persze.

2020. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap tanulok valamit ezen a portálon, mint pl. hogy a somlóiba van alkohol, a carbonaraba pedig nyers tojás van.

Még jó, hogy évekig burkoltam az Auchanos somlóit a melóba, és egyszer se olvastam el az összetevőket. 😂

2020. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A csokikrémjében szokott lenni pár csepp. Megjegyzem, nálunk az pl. rumaroma. Nem igazi alkohol.
2020. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aromát tesznek bele.
2020. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, jó esetben rumaroma van benne, abban nincs alkohol. Hozzáteszem, én nem iszok egyáltalán (nem a gyógyszer miatt, egyszerűen nem vonz a pia), de az évek során pár sör még így sem ártott meg soha különösebben 0.5-ös Frontinnal. "Baj" amúgy gyakorlatilag nem is történhetne, ha te magad nem akarod, mert azt időben észreveszed, amikor kicsit fáradni kezdesz, és amiből automatikusan tudni fogod, hogy "na jó, mára eleget ittam/elég somlóit ettem".
2020. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Az aromában is van valamennyi alkohol, de nyilván annyira minimális, hogy nem is lehet érezni
2020. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Aromában nincs alkohol. Az a sütőrum, amiben van.
2020. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aroma, Ivóvíz, Hordozó: propilén-glikol, 7% etilalkohol, Színezékek (E150d, E150a)


Ez a Dr. Oetker rumaroma összetevőinek listája

2020. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!