Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin/xanaxra ivásnak...

Frontin/xanaxra ivásnak milyen hatásai vannak? Történetek esetleg?

Figyelt kérdés
Én ittam rá, nagy mennyiséget szedek, azt hittem kiürül a szervezetből majd 1 nap után,-alváshoz haználom, sokszor kiütöm magam- de nem. Elvileg agresszív voltam, meg totál kiesett minden, majd elájultam.

2020. máj. 17. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Bealvás, kóma-szerű alvás, rosszullét, hányás, emlékezet-kiesés, agresszivitás is lehet. De nem ez a legrosszabb, hanem az elvonás, ami akkor jön, amikor kiürülnek a cuccok...
2020. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Én ittam már 2db (0.25-ös) frontinra 2* 0.33L-es, erősebb 8 százalékos sört.


Nem lett semmi.


Részeg sem lettem, álmos sem, semmi...

2020. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát, annyitól nem is..
2020. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Lezsibbadás, lelassulás, ájulásszerű alvás.
2020. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Légzésleállás..
2020. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Én ittam már alprazolamra (a xanax/frontin hatóanyaga), és az egyik eddigi válasz sem igaz! Kis mennyiségben csak annyi fog történni, hogy nagyon érzelmes leszel, és hosszabb lesz az alkohol hatása. Nagy mennyiségben viszont igazából annyi fog történni, hogy totál megszűnik minden gátlásod és úgy fogsz viselkedni mint egy agyatlan őrült, és a legjobb az, hogy semmire nem fogsz emlékezni. Én például nagy mennyiségnél egy ismeretlen kulcscsomóval a zsebemben keltem fel, és nem tudom kié vagy hogy került hozzám. Szerencsére nem emlékszem semmire belőle, és igazából sokkal rosszabb is lehetett volna. Például olvastam már olyat, hogy egy tag ettől a kombótol megölte a saját anyját.


Ne csináld, ha jót akarsz magadnak! Egyébként abszolút nincs elvonás csak hosszabb használat után! Remélem tudtam segíteni, és vigyázz magadra!

2020. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Mivel rendszeresen szedek, csak erre iszom. Nem sokat. Kellemesen relaxalt leszek, ugyanugy, ahogy anelkul mas, egy pohar bortol, kis doboz sortol.
2020. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6os

Attól,hogy te máshogy reagáltál,ne mond,hogy nem igaz.

Maga az alprazolam túlnyomása is okozhat légzésdepressziót/leállást ha valaki nincs hozzászokva. Itallal meg pláne.

2020. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 jeverezi ***** válasza:

Én napi 3x0,25 mg-t szedek frontinbol. Februárban voltam délután összeültem haverommal sörözni. 7 sört megittam és kicsit tompa is lettem tőle. Gondolom a frontin miatt gyengültem el tőle. Mentem volna haza metrófeljárón felfele megbotlottam és a fejemet bevertem a betonlépcsőbe. A belső ajkam szétrepedt, a fejemet is odacsaptam lüktetve fájt. A metró jegyellenőrei segitettek bevittek egy szobába és kihivták a mentőt.


Mentősök azt hitték drogoztam mert nagy volt a pupillám aztán kiderült hogy a frontintól meg alkoholtól tágult ki nagyon. Aztán elvittek a Péterfy kórházba traumatológiára. Ott arc és agykoponya röntgen, nem volt törés szerencsére, számat lefertőtlenitették és ellátták. Hazaengedtek azóta soha többet nem iszok ennyit ha frontint is veszek be. Rosszabb esetben detoxban is kiköthettem volna.

2020. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#10. Mondjuk 7 sör, ha erősebb egy kicsit, akkor amúgy is rengeteg.

Én nem annyira bírom az alkoholt, és mindig Duvelt iszom, ami 8 százalékos. 5-6-tól már részeg vagyok.

Viszont amikor csak kettőt ittam, úgy hogy előtte bevettem 2 forntint, nekem nem lett semmi bajom, mint már írtam...

Persze ettől még lehet, hogy neked attól lett, de nem lehet hogy a 7 sör simán sok volt?

2020. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!