Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyes szervek mikor fogják...

Egyes szervek mikor fogják abbahagyni a koronavírusra való hivatkozást amiért nem üzemelnek a megszokott módon?

Figyelt kérdés

Mi a francnak jó ez? Egy csomó hivatal, munkáltató, szolgáltató stb. oldalán lehet látni, hogy a "koronavírus végéig átmenetileg szüneteltetünk xy dolgokat".

Mindezt teszik úgy hogy mondjuk másmilyen munkaerőt meg felvesznek vagy más szolgáltatást nyújtanak.

Mért nem lehet írni, hogy nincs és kész? Nem kell húzni az emberek agyát azzal hogy egy teljesen kiszámíthatatlan időponthoz kötünk ilyesmit, így nem igazíthatod az életed hozzájuk.


Na de vissza az eredeti kérdésre.

Szerintetek mikor fogják visszavonni a tilalmakat?



2020. jún. 25. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
mire gondolsz konkrétan? mert én pl. a Nemzeti Közműhöz szerettem volna bemenni a minap, de még mindig zárva vannak. végül el tudtam intézni online, és az jutott az eszembe, hogy ez így is marad..(?). bezárják az ügyfélszolgálati irodákat, spórolás céljából és maradnak home office-ban
2020. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Például most azon húztam fel magam, hogy a BKV-nál szeretnék lenni villamosvezető és ott is ott vigyorog ez az üzenet. Metróvezető tanfolyam pár napja indult. Mi van ezekkel?


De volt már más alkalom is, hogy ebbe ütköztem.

2020. jún. 25. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
ezt a helyzetet most mindenhol kihasználják...
2020. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Amikor vége lesz a járványnak. Azt meg senki se tudja, hogy mikor lesz pontosan. Ez van.

De nem muszáj ilyen munkaadókhoz igazítanod az életedet. Keress munkát máshol, ott, ahol nincs leállás. Hol kéne munka és milyen végzettséggel?

2020. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg is van munkám csak át akarom magam képezni villamosvezetővé.
2020. jún. 27. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nincs olyan nagy baj. Ha eddig is ráért, akkor most már kibírod.
2020. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Erre én is kíváncsi vagyok, sajnos nwm lehet előre megjósolni, de ahogy egyik válaszadó már írta, én is azt gondolom, hogy a spórolás nagyon bejátszik itt. A kisember meg had szívjon csak.
2020. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!