Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan akinek jóindulat...

Van itt olyan akinek jóindulatú daganat volt a mellékveséjén? Műtét miatt kérdezem.

Figyelt kérdés
A mellékvesémen daganat van, ami miatt magas a vérnyomásom. Olyanokkal szeretnék beszélni, akiknek van ilyen téren tapasztalatuk.
2020. jún. 29. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a vérnyomásod?
2020. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Altalában a magas kortizolszint okoz magas vèrnyomást.

A te esetedben endokrinológushoz kell menj ès a kortizolt be kell állítsa ès akkor a vèrnyomás is helyre áll.

2020. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A héten voltam vérvételen, a kortizol rendben van :/
2020. júl. 10. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor biztos az orvos kèrte azokat a hormon eredmènyeket is amelyek mèg befolyásolják a vèrnyomás panaszod ès ír rá gyógyszert.

Pld.Mindhogy az alacsony tesztoszteron csökkenti,iletve a magas növeli a vérny.

Tudva,hogy ezeket mind a mellèkvese betegsège műveli.

2020. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A héten voltam laboron, a kortizol normális, ezenkívül amit kért a doki az klorid, nátrium és kálium, meg DHEA-sulfát. Minden normális, a klorid egy kicsit magasabb.

MR alapján mellékvese cystám van, de a CT-n pheocromocytoma van leírva.

Heteken belül meg fogom nézetni a VMA-t is egy magánlaborban.

Bonyolult a diagnózisom, az orvosok egyik fele már műtene és phaeocromocytomát mond, a másik fele meg cystát és azt mondja hogy pánikbeteg vagyok. Fejfájásom pl. nagyon ritkán van. :/

2020. júl. 10. 21:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Feltètelezès:Gyuladásból eredendő ès ki nem gyógyult cisztás maradvány lehet ami idővel 2-3 hó alatt felszívódik.

Az ideg alapú magas/alacsony vèrnyomás könnyen kezelhető.Tanitsd meg magadat nyugodt állapotban tartani,mikor megfeletkezel ismèt gondolj rá,hogy nyugodt kell legyek az is vagyok,semmi pánik.Ez is segít a vèrnyomást normalizálni.Semmi alkohol,drod vagy cigi,mondhatom korbácsolja az idegenek>a vèrnyomást>pánikot>türelmetlensèget.Lehetőleg bármilyen problèma van az ember èletèben,nem nagyitsuk fel, ellenkezőleg lekicsinyitjük,így a vèrnyomás is többet/kevesebbet javul.

2020. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tèvedès:idegenek=idegeket
2020. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!