Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap történt,hogy amikor...

Tegnap történt,hogy amikor feláltam az ágyból hirtelen elkezdtem szédűlni és minden elhomályosodott utánna nem tudom, hogy mi történt,de a földön feküdtem es nagyon fájt az arcom. Elmennyek a dokihoz?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Elájultál, és megütötted magad. Érdemes óvatosabban felkelni. Ha ismétlődik ez a jelenség (bár az ájulást nem kellene megvárni), menj orvoshoz!
2020. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán leesett a vérnyomásod. Ha hirtelen kel fel az ember és hajlamos rá, akkor leeshet és szédülhet, de akár el is ájulhat tőle. Próbálj meg legközelebb lassan felkelni az ágyból. Vérnyomásodat kellene ellenőrizned rendszeresen, ingadozó is lehet, ami egyszer magas, egyszer alacsony, életveszélyes is lehet, mert az ember álló helyzetben bárhol, minden előzmény nélkül összeesik tőle.
2020. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jún. 30. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!