Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy ünnepségen elkezdett...

Egy ünnepségen elkezdett fájni a fejem és izzadni kezdtem.5 percel később minden elhomályosodott, furán láttam és bedugult a fülem. Amint vizet ittam elmúlt. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A szabadban voltam 6 óra tájékán.10-20 perc után elkezdtem izzadni a hátamon, és a fejem is émelyegni kezdett.5 percel később, pedig elkezdtem szédülni, minden elhomályosodott, a falak olyanok voltak, mintha reflektorokkal világítanának rám és a fülem is bedugult, úgy hogy épp hogy hallottam, amit mondanak nekem. Ezután ittam fél liter vizet és fél perc múlva minden kitisztult. Voltam már kórházban kiszáradás miatt, de nem hiszem, hogy ettől lehetett.

2018. jún. 20. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lement a vérnyomàsod... velem hasonló történt, bàr en 20hetes kismama vagyok, de a multheten ballagason en is igy lettem rosszul. Elkezdtem remegni, majd szédülés, hànyinger. A végén màr villogott a kep a szemem elött es furàn hallottam. Aztán leültem, ittam pàr kortyot es jobban lettem. Bàr a fejfajas megmaradt mig nem ittam egy kis kolat es gondolom az helyrebillentette a vérnyomàsom.
2018. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leesett a vérnyomásod.
2018. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt ismerem. Leesett a vérnyomásod, vércukrod. Nálam ez rendszeres, mert alacsony a vérnyomásom. Nemrég el is ájultam és bevertem a fejem nagyon rondán, azóta is próbálom kiheverni.

Vigyázz magadra!

Ha jönnek a tünetek, azonnal ülj vagy feküdj le!

2018. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Nekem kiszáradásnál volt ilyen tünet. Ebben a melegben könnyen ki lehet száradni. A sót se mellőzd ezekben a forró napokban.
2018. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2018. júl. 29. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!