Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüszős mandulagyulladásom van...

Tüszős mandulagyulladásom van és úgy keltem fel hogy valami van a torkomon mitől öklendeztem, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Olyan érzés volt mint amikor pl megfázok és felszívom a sok taknyot és ra megy a torkomra xd bocsi ezt másképp nem tudtam leírni. Ott volt valahol a torkom és az orrom között (?🤔) ha lehet így fogalmazni. Mar az öklendezés jött rám majdnem hánytam tőle. Próbáltam fújni az orrom de alig jött valami aztán amikor már írtam ki a kérdést hogy valaki segítsen addigra "lement" a torkomon konkrétan lenyeltem. Nem akarok több ilyet de ha mégis előfordulna akkor mit csináljak? Mitől van ez ? Előre is köszi a segítséget!

18/L



2020. júl. 1. 05:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és miután "lenyeltem" teljesen normálisan tudok levegőt venni nem zavar semmi. Azelőtt kb olyan volt mintha mindjart megfulladnék .
2020. júl. 1. 05:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet refluxos sav váladék is! Ez nem életveszélyes, este meg kell válogatni, hogy mit eszel-iszol.
2020. júl. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, hogy a besűrűsödött orrváladék a garaton megy le, nem tudom kifújni, bár néha segít az orrspray, ilyenkor felkrágogom és kiköpöm, ha lenyelted az sem gond, garat felé távozott a váladék, van ilyen.
2020. júl. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy én nem tudom felkrakogni mert egyből elkap az öklendezés.. 😆 de már kezdem megint érezni
2020. júl. 1. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat segít, ha erős rágóval rágózol!
2020. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hátsó garatfolyás, több oka is lehet, nézesd meg fülészeten.
2020. júl. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!