Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van a nyelvem oldalán egy...

Van a nyelvem oldalán egy fájdalmas afta. Nekem elég nagy,akkora mint egy szemes bors. Létezik ekkora?

Figyelt kérdés
Pár napja van meg, nagyon fáj. Használok szájvízet. Szokott nekem lenni, sajnos hajlamos vagyok rá. De ilyen nagy, szemes bors nagyságú még nem. Nektek mekkora szokott lenni?

2020. júl. 2. 05:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Patikában kapsz rá kenőcsöt. Amúgy gyenge az immunitásod.
2020. júl. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik még nagyobb is. Nekem most éppen több kicsi van az ínyemen, nagyon fájdalmas, bár a tegnapi sós vizes öblögetés sokat segített.
2020. júl. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor veszek rá. Már elegem van, gyakran van nekem, érzem is hogy sok volt a stressz.
2020. júl. 2. 08:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg még az a furcsa, hogy nem jó a közérzetem, mintha picit nagyobb lenne a nyaki nyirokcsomó, de lehet ezt már csak beképzelem. De gondolom ez is egyfajta gyulladás, végül is meg dagadhat picit.
2020. júl. 2. 08:54
 5/8 Kecskeember ***** válasza:
100%
Orvos látott má?
2020. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fájhat az aftától a nyirokcsomó is.
2020. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már picit jobb, de most meg hasmenésem is lett, de jó!!
2020. júl. 2. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor amiatt jött ki az afta is, nekem is a napokban jött elő, elég sok és fájdalmas.
2020. júl. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!