Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik, hogy a vérnyomáscsökk...

Létezik, hogy a vérnyomáscsökkentő tablettától vagyok rosszul?

Figyelt kérdés
Rosszullét és ájulás kerülget, érzem, hogy a gyógyszertől van, mert mást nem szedek és egészségesen étkezem, sok tiszta vizet iszom.

2020. júl. 3. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megméred ilyenkor a vérnyomásod, nem túl alacsony? Lehet nagyon leviszi a vérnyomáscsökkentő?
2020. júl. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Lehet igen.
2020. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1/2 anonim Én is pont erre gondoltam és megmértem. Kicsit volt alacsony, 97/67/90. Ilyenkor mit tehetek?
2020. júl. 4. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Melegben nekem is nagyon leesik, ilyenkor (nyáron) csak napi egyet szedek, kettő helyett, persze naponta mérem reggel és este is. Ha ennyire alacsony, akkor igyál meg 2-3 bögre vizet és mozogj, nekem ez segíteni szokott, és persze menj el a kezelőorvosodhoz, aki a vérnyomáscsökkentőt felírta, mert lehet neked is csökkenteni kell hőségben, vagy másik fajta kell.
2020. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, le kéne csökkenteni, esetleg el is hagyni.
2020. júl. 4. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért előtte beszélj az orvossal.
2020. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélj a dokiddal, lehet csökkenteni kell vagy elhagyni teljesen. Nekem alapból ennyi a vernyomasom(nem szedek gyogyszert) és én nem vagyok tőle rosszul. Viszont, lehet neked ez már alacsony magadhoz képest.
2020. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!