Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Skizofrén vagyok?

Skizofrén vagyok?

Figyelt kérdés

A koronavírus elött is néha rosszul éreztem magam a semmitől például erős nyomást éreztem a mellkasomon(ez mára állandóvá vált) mert mondjuk hittem egy baromságban(abban hogy a föld lapos) de közbe tudtam hogy nem igaz. Mára sikerül elnyomnom ezt a gondolatot de mostanában azt találtam ki hogy mindenki egy színész körülöttem és irányítják az életemet bármi történik velem az nem miattam van, persze tudom hogy ez hülyeség de mégis elhiszem és ezért nagyon rosszul érzem magam. A skizofrénia tüneteiről elolvastam, minden igaz rám egyedül a hallucináció az amivel még nem találkoztam. Mit tegyek?


16 F



2020. júl. 7. 02:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A skizofrének általában nem tudják hogy hülyeség amit gondolnak, teljesen elhiszik. Szerintem te csak elméleteket gyártasz/olvasol, amikről tudod, hogy nem igazak. De ha ez komoly problémát okoz akkor menj pszichiáterhez.
2020. júl. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te egy troll vagy nem pedig skizofrén
2020. júl. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Zokni vagy te.
2020. júl. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!