Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem fertőződtem meg kullancs...

Nem fertőződtem meg kullancs által?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma délután megcsípett egy kullancs. Miutány megcsipett 30 perc 1 ora mulva vettem észre és csak ugy körömmel kiszedtem. Akkor vérzett kcsit de utána elmult. Most egy pici halványpiros folt van a helyén. Nem látok semmit a kullancsból ott. Előre is köszi a válaszokat.

2018. júl. 4. 22:13
 1/5 A kérdező kommentje:
És nem tudom pontosan hogy egy kullancs volt mert msot néztem videókat és ott mozgott meg tisztán látszott de rajtam csak valami fekete kisseb dolog volt.
2018. júl. 4. 22:41
 2/5 A kérdező kommentje:
És itt a teste nem kint volt hanem az is "ragadt" a lábamhoz bár elég egyszerüen lejött.
2018. júl. 4. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy megfertőződtél-e, az a következő 6 hétben fog kiderülni.
2018. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Es ez biztos kullancs?Mármint néztem videókat és ott nem kapaszkodott az egész testével meg ez joval kisebb volt es fekete. És miután kihuztam vérzett ott nehany percig. Aztán elmult. Ez jelenthet valamit? Esetleg noveli a fertőzés százalékát? Mennyek vele orvoshoz?
2018. júl. 5. 00:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Az orvos sem tud mást mondani, mert azért nem műtik le a lábadat ( vagy amidet ), hogy belenézzenek. Ügyes voltál, hogy kiszedted, max egy kis Betadint nyomhattál volna oda.
2018. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!