Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Veszélyes ha a kezemen az...

Veszélyes ha a kezemen az erek lila színűek?

Figyelt kérdés
Már régebben észre vettem az ereknél lila pöttyöket, csak természetesnek tartottam. De most már az erek lila színűek egy része, és sok felől van, inkább csuklómon és kezemen. És most már elkezdtem aggódni, hogy valami veszélyes betegség eleje, kezdete. Kérlek aki, egy kicsit is ért hozzá, nagyon hálás lennék ha válaszolna. Előre is megköszönöm,ha válaszolsz. A nem ide való válaszokat, kérlek mellőzük.

2020. júl. 7. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. (Hozzaerto vagyok).

Az ereid szine, ill, hogy te milyennek latod, a borod szinarnyalatatol is fugg.

Keringesi betegsegek zomenel az allokepessegeden veszel eszre valtozast eloszor.

2020. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mari99 válasza:
Én nem vagyok hozzáértő, de ha ez megnyugtat, az én ereim is nagyrészt lilás színűek, főleg a karomon és a kézfejemen, szóval szerintem nem kell ez miatt aggódnod. :)
2020. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. júl. 10. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!