Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS MI bajom van??

SOS MI bajom van??

Figyelt kérdés
Napok óta náthás vagyok, és most annyira ráz a hideg hogy felállni se tudok, mert extrémen ráz a hideg! Nagyon durva! Lázt nem tudok mérni, szállodában vagyok

2020. júl. 8. 21:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, lehet influenza pl.
2020. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
lehet kikéne hívni a helyi háziorvost
2020. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Nagyon reszketek, nagyon rossz érzés. Remélem elmúlik
2020. júl. 8. 21:46
 4/42 anonim válasza:
akkor szerintem minél hamarabb hívd fel, nehogy valami nagyobb baj legyen belőle
2020. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Kit? Szállodába vagyok külföldön
2020. júl. 8. 21:49
 6/42 anonim ***** válasza:
korona is lehet, sőt szinte biztos. Szólj a felettesednek, hogy váltson le azonnal. Te pedig irány haza.
2020. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Fáj a torkom, folyik az orrom, és most jött ez. Meg hát magas a pulzusom emiatt
2020. júl. 8. 21:51
 8/42 anonim ***** válasza:
0%
#6, hát ez aztán orbitális nagy baromság. A koronavírus csak egy propaganda, etetik vele az embereket, ez a vírus egy hazugság. Tessék, itt egy beutaló az elmegyógyintézetbe neked.
2020. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy nekem az van, az asszem nem ilyen tünetekkel jár. Nos, ahogy megjelent, úgy véget is ért a reszketésem, de ez nagyon durva volt! Extrémen remegtem, ha felálltam görcsbe rándult mindenem, kb úgy remeghettem mint egy Parkinson kóros. Lehet lázas vagyok/leszek nem? Napok óta fáj a fejem, folyik az orrom, be van dugulva, meg nagyon-nagyon fáj a torkom.
2020. júl. 8. 22:00
 10/42 A kérdező kommentje:
Szerencsére holnap már megyünk haza, ha nem leszek jobban megyek az orvoshoz. Nagyon ritkán vagyok lázas, az okozhat ilyen szintű hidegrázást? Amúgy ha bebújtam egy plédbe akkor enyhült, ha meg felálltam vagy kibújtam akkor kezdődött extrém szinten
2020. júl. 8. 22:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!