Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet, ha állandóan...

Mi bajom lehet, ha állandóan fáj a hasam?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán voltam kórházban kivizsgáláson. Köldöksérv gyanúval kaptam beutalót, ugyanis több, mint két hónapja majdnem naponta fáj a hasam. A köldökömnél ha belenyúlok jobb oldalt egy kis csomót érzek.

Megvizsgált 1 orvos és egy gyakornok, ők aztmondták szerintük nincs köldöksérvem. Majd szóltak egy másik speciálisan ezzel foglalkozó orvosnak, aki csinált ultrahangot, de aztmondta nem igazán látja az ultrahangon, hogy mi lehet a baj. Tovább küldött MRT-re, amire csütörtök reggelre kaptam időpontot(Németország). Nem igazán mondtak mást, rettenetesen megvagyok ijedve. Lehet, hogy nőgyógyászati probléma vagy leszakadt hasfal? Keresztanyámnak (apukám húga) laphám daganata volt, hasonló tünetekkel, amibe sajnos belehalt. Nagyon félek. Sokszor arra kelek éjszaka, hogy borzasztóan fáj a köldökömnél a hasam, a minap már hánytam a fájdalomtól. Most is nagyon fáj, mert nagyon megnyomkodták.

Volt vér és vizelet vizsgálat is. Megkaptam az eredményeket az 1 órás ottlétem alatt, de sajnos magyarul sem tudnám értelmezni a rövidítéseket, nemhogy németül.



2020. jún. 29. 23:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!