Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megböktem magam egy rozsdás...

Megböktem magam egy rozsdás szöggel( karcolás, és úgy sikerult meg hogy megboktem magam, hogy nem utott lukat a boromon, csak veralafutasos lett) !?!?!

Figyelt kérdés
Lehet akarmi bajom ha csak par oraval kesobb fertotlenitettem le? Hamarabb nem tudtam csak akkor amikor haza ertem, tobbszor is le fertotlenitettem. Mikor kell orvoshoz fordulnom?

2020. júl. 10. 09:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kicsit vágott a seb, verzett is
2020. júl. 10. 13:25
 12/18 anonim ***** válasza:

“ 7. Nem kaptam tetanusz oltast kiskoromban”


Ha magyarországi vagy, akkor kaptál 6-7 alkalommal, mivel kötelező oltás

2020. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kerj egy tetanuszt kerlek, ha nem kaptal az elmult 2 evben.

Jo lesz maskorra, amikor majd masfele rozsdas dolgokkal talalkozol. Remeljuk, nem fogsz.

2020. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tetanusz oltas artani nem art, viszont borzaszto fertozesnek veszi el az eselyet. Utolag is inkabb menj orvoshoz. A rozsdan van a hangsuly.
2020. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy lb 8 nap utan jelentkeznek a tunetek, utana megyek el orvoshoz. Vagy van olyan helyzet hogy mincsenek az embernek tunetei?
2020. júl. 11. 00:29
 16/18 anonim ***** válasza:

Tunetek = a veraramba kerul minden olyasmi, aminek ott semmi keresnivaloja.

A megelozese mindennek 2 evenkent egy tetanusz.

De te tudod...

2020. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A rozsdának köze sincs a veszettséghez.
2020. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#16 két évente tetanusz oltás honnan vetted ezt az ökörséget? Mellesleg nem a rozsdától leszel beteg hanem a szennyeződésektől ami rajta lehet. Kérdező a tetanusznak nincs előjele az csak úgy elkap egy roham arcodra fagy a mosoly és szó szerint beállsz hídba hogy csak a tarkód meg a sarkad érinti a talajt. A csontjaid meg összetörnek a saját izmaidtól
2020. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!