Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megőrülök a viszketéstől,...

Megőrülök a viszketéstől, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
3 napja hihetetlenül viszket a nagylábujjamnál a körömágynál és a lábujjaim között. Annyira, hogy semmit nem tudok csinálni. Kicsit elmúlik a jeges vízben áztatástól. Az orvostól kaptam krémet és gyógyszert de nagyon nem hat. Lábgombára gyanakszom. Valakinek valami tipp?:(

2020. júl. 11. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez bizony gomba lesz. Nekem is volt.

Kicsit abszurdan hangozhat, de én hideg slyme-ba tettem. Az mindehova bement, ahol viszketett, és rohadt nagy megkönnyebülés volt. Persze ne a tapadósat! És fertőtlenítsd alaposan, ha e-mellett döntenél.

Nekem nem lett tőle bajom, mindenesetre nem értek hozzá, szóval csak óvatosan!

2020. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen krémet, gyógyszert kaptál?
2020. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárban kikevert krémet illetve Lordestint de egyik sem használ:(
2020. júl. 12. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
A Lordestin allergia gyógyszer. Megpróbálhatod Canestennel, vény nélkül kapható gombára, kárt nem teszel vele, de az orvos látta, és valószínűleg szakszerű a diagnózisa.
2020. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem látta mivel telefonon keresztul kellett elmondanom neki es ugy irt fel gyogyszert. De holnap elmegyek hozza mert mar nagyon nem birom
2020. júl. 12. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia azóta mi történt, jobban vagy? :)
2020. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia:) 2 hétig tartott de végre elmúlt. A viszketést a hintőpor, Fenistil és a hideg(klíma) enyhítette.
2020. júl. 29. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!