Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Döglött kullancsot találtam a...

Döglött kullancsot találtam a lakásban. A kutyát átnéztem, rajta nincs csípés nyoma (Foresto nyakörve is van). Összenyomtam a kullancsot, és volt vér benne. Magamon egyelőre nem látom a csípése nyomát. Lehet még baj ebből?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam valahol hogy biztonságosabb ha így jön ki, mint ha beletörnéd a fejét kiszedés közben
2020. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vagy 40et biztosan kiszedtem eddíg a kutyából, semmi baja nem lett. XDD bennem 2 volt életemben.
2020. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem bennem volt. A kutyán nincs csípés nyoma, háromszor néztem át. És az a szürkés potrohú, nagyobb fajta, azt hittem elhányom magam mikor megláttam a járólapon :(
2020. júl. 12. 13:11
 4/5 anonim válasza:
A szürkés potrohú nagyobbfajta kullancs az nőstény kullancs
2020. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nagy kullancs kimászott és még döglött is, így vszl. alapból idős volt vagy valamiért nem ízlett neki a vér. :-) Én gyerekkorom óta csak úgy találkozok kullanccsal, hogy mászik rajtam és nem érdeklem. Előfordul ilyen is, hogy valami nem tetszik neki az emberben és vár másik áldozatra. Nekem nagy szerencsém van ezzel.
2021. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!