Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális pulzus , szívdobogás...

Normális pulzus , szívdobogás érzés?

Figyelt kérdés
24/F vagyok, normális a szívverésem 60-80 között mozog legtöbbször, mégis szívdobogásérzésem van, olyan mintha valami remegne ott belül a szívemnél, arra gondoltam, hogy lehet pszichés. Valamint az normális hogy levegővételkor gyorsabb a szívverésem, és amikor kifújom akkor meg lelassul?

2020. júl. 12. 18:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egyedül vagy e vagy nem. Ha nem akkor gyorsan menj, beszélgess vkivel hogy eltereljék a figyelmedet vagy ilyesmi.
2020. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Voltam EKG-n, azt mondta az orvos hogy tökéletes, szabályosan ver, a pulzusom is normális tartományban van. Nem is értette minek jöttem kardiológiára, elvileg nagyon szép lett az eredmény. Bár nem tudom mit takar ez
2020. júl. 19. 11:49
 23/30 A kérdező kommentje:
A vérvétel eredményem is tökéletes lett, egy volt ami eltért, az immunrendszernek valami immunglobulinja, de azt mondták is hogy azért van mert beteg voltam pár napig.
2020. júl. 19. 11:51
 24/30 anonim ***** válasza:
Helló, jobban vagy azóta, kiderült mi okozta? Mostanában velem is ez van
2021. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Teljesen pszichésen volt, elmentem kardiológiára, csináltak ekg-t, szívultrahangot, makk egészséges vagyok. Részben ez azért lehet szerintem ha nagyon elkezded magadat figyelni, befelé figyelj. Olyankor minden apró rossz dolgot észrevesz az ember. Mozogj, sportolj többet, menj társaságba, engem ez kigyógyított.
2021. ápr. 19. 21:13
 26/30 A kérdező kommentje:
vagyis nem, egy dolog megmaradt, ami időnként visszatér: az extrasystole. Ritkán, de volt olyan hogy egy nap számoltam, és 56x vert félre :D érdekes
2021. ápr. 19. 21:15
 27/30 anonim ***** válasza:
És mennyi idő alatt áll helyre a dolog?
2021. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
ahogy elkezdődött újra az élet szeptembertől.
2021. ápr. 19. 21:46
 29/30 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted nagyban hozzájárul az egészhez a Covid miatti bezártság?
2021. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Ha szorongsz tőle, akár legbelül, akkor szerintem igen, de vizsgáltasd ki magadat, az a biztos :)
2021. ápr. 19. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!