Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 évesen lehet aranyerem? 16l

16 évesen lehet aranyerem? 16l

Figyelt kérdés

Ma nagy Wc-zés után a fenekem a végbélnyilásomnál egy piros duzzanatot fedeztem fel ami érintésre fáj illetve a végbélnyílásomnál is szúr..

(A székletem egyébként egy ideje már bogyós kicsit kemény és erőlködni is kell hozzá..

El fog múlni valaha?

Ez aranyér vagy nem?

Orvoshoz meg nem tudok egy hétig elmenni mert nyaralunk..

A szüleimnek meg nem merek erről szólni mert cikinek tartom..



2020. júl. 13. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószinűleg aranyér az erőlködéstől

Több vizet kellene innod naponta a lágyabb nagydolog elvégzéséhez

2020. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az idegen hely miatt nem megy könnyen a "dolog", sokan pl csak otthon tudnak rendesen wc-re menni.

Egyetértve az előző hozzászólóval, a folyadék mellett rostokban gazdag ételeket fogyassz.

Ha meg nem javul, akkor szólsz a szüleidnek. Ne érezd cikinek!

2020. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, igyál sokat, mozogj rendszeresen, fogyassz zöldséget, gyümölcsöt, akkor könnyebben fogsz tudni székelni, és nem fogja sérteni a végbélnyílást.
2020. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem is van már egész gyerekkorom óta,sajnos szorulásos fajta voltam. Mióta magne b6-or szedek,lágyabb a székletem így ritkán van vele gondom. Amíg nem vérzik, vagy elviselhetetlenül fáj,nem kell vele semmit csinálni, visszahúzódik magától. Max.ülőfürdőt vehetsz ha sajog,az nekem enyhítette. Es igen,sok folyadék,rostdús étkezés segíthet.
2020. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Zöldség + rost. ez is kell még a könnyed székeléshez.
2020. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A magne b6-ot lehet vény nélkül kapni?

Illetve az aranyérre kell kenőcs vagy elmúlik magától?

Egyébként már nem fáj annyira és a dudor is lejebb ment csak még nagyon piros..

Remélem azért holnapra elmúlik nem akarom végigszenvedi emiatt a nyaralást..

A tippeket/tanácsokat meg köszönöm!

2020. júl. 13. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet mind a magne b6-ot kapni mind pedig aranyérkenőcsöt kapni vény nélkül

(Mondjuk a Magne B6 nem lesz hatással az aranyeredre,az csak az idegrendszert meg a szivet és a vérkeringést serkenti)


Egyébként van, hogy magától is elmúlik az aranyér, visszahúzódik de ehhez mindennap sok vizet kell innod 1,5-2 litert, hogy ne erőlködj a továbbiakban mert minél többet erőlködsz az aranyér annál jobban ki fog jönni

2020. júl. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!