Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normális mértékű nyirokcsom...

Ez normális mértékű nyirokcsomó megnagyobbodás? (Elég könnyen be tudom magamnak beszélni, hogy valami bajom van, így kezdek kicsit kétségbe esni.)

Figyelt kérdés
A bal oldalon, az állkapcsom környékén kb egy hónapja találtam egy kis méretű (érzésre valamivel kisebb, mint egy centis), könnyen mozgatható nyirokcsomót. Egy hónapja vettem észre, azóta sem nagyobb sem kisebb nem lett. Más tünetem nincs.
2020. júl. 14. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is van egy, az állkapcsom alatt, a nyakam felső részén. Régóta nem változik, nem fáj, csak ott van. Kb egy centis. Lehet, hogy foggyulladás miatt duzzadt meg, fülgyulladás/garattájéki gyulladás is simán okozhatta. Egy utat megérhet fül-orr gégészhez vagy fogorvoshoz, de nem aggódnék miatta :)
2020. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mutasd meg az orvosnak az a biztos.
2020. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!