Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Izomsorvadás vagy ahhoz...

Izomsorvadás vagy ahhoz hasonló testi változást mi tud előidézni?

Figyelt kérdés

Kezdem úgy hogy voltam már dokinál de semmi kézzel foghatót nem mondtak... Talán nem vagyok glutént érzékeny de laktóz igen, bár a laktóz mentes tej sem tesz jót, szóval nem csak laktóz érzékenységem van...

De mikor gluténmentes és tej mentesen ettem akkor sem volt sokkal jobb.

Most viszont eszek mindent, a tejet kerülöm, ennek ellenére fogyok, pontosabban az izom. Mintha a saját szervezetem onnan venné el az energiát. Gondolom hogy a bélben lehetnek felszívódási gondok. A sok cukor okozhatja? Van valakinek hasonló problémái? Hová menjek orvoshoz hogy végre kiderüljön mi a baj? Menjek maszek dokihoz vérvételre? Vagy allergia vizsgálat?



#betegség #Izom gyengeség
2020. júl. 15. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes vitaminokat táplálék kiegészítőket is szedned. Több húst, zöldséget kellene enned. Recepteknek nézz utána és nem lesz gond.
2020. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elég sok húst eszek, sőt sokat eszek pont ezért fura
2020. júl. 17. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!