Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha lesz vakcina a koronavírus...

Ha lesz vakcina a koronavírus ellen, befogod magad oltatni? ha igen miért, ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 20:21
 1/4 Hellmano ***** válasza:
63%
Biztos, hogy nem. Nem leszek én senki teszt alanya. Egy vakcina teljes fejlesztése kb. 10 év mire kijelenthetik, hogy biztonságos. Ebből adódik, hogy , akik majd beoltatják magukat kis teszterek lesznek a saját pénzükből fizetve... Én nem aján lanám senkinek, hogy beoltassa magát, de tuti rengetegen befogják amúgy csak abba nem gondolnak bele, amit írtam.
2020. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem oltatom be magam, és a szeretteimet sem engedem beoltani. Ha hirtelen összetákolnak vmi vakcinát, az még nem biztos, hogy jó is, mivel (ahogy az 1. is írta) 5-10 év kéne a tesztelésre, és ez egyértelműen nem történik meg.

Senki nem fogja tudni, hogy mik a mellékhatásai, vagy a hosszú távú hatásai egy le nem tesztelt gyógyszernek, vakcinának. Lehet, hogy sokkal súlyosabb, mint maga a corona vírus. Volt már olyan a történelemben, hogy a hamarjában összeeszkábált gyógyszerek mellékhatása pl rák, izomsorvadás, vagy az immunrendszer összeomlása volt.

2020. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem, mert ha lesz az úgyis kamu, egy védőoltás tesztelése több év, és egy covid ellen en feleslegesnek is tartanám beoltatni magam...
2020. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Arra még minek, ha 1:3000-hez az esélye, hogy elkapom? És még akkor is 90%, hogy majd nem lesz semmi extra aztán, vagyis 1:30000-hez, hogy egyáltalán kórházba kerüljek. Ennyi erővel autóbaleset ellen is be kéne oltatnunk magunkat.

Majd talán ha eléri a 10%-ot.

2020. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!