Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem múlik a hüvelygomba?

Miért nem múlik a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Egy hete élővízben el kaptam egy gombás fertőzést. Voltam nőgyógyásznál írt fel 3 kúpot, 3 kapszulát, rendesen be is vettem, de nem múlik, ugyanúgy viszketek, és nem érzek javulást, nem tudom mit tegyek.
2020. júl. 16. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik szakorvoshoz is.
2020. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a viszketés maradt meg, próbálj probiotikumot, Gynophilust pl. A hüvelyflórát megborítja a gomba és a kezelése, aminek a tünete szintén a viszketés. Hónapokig viszkettem én is, mire rájöttem, hogy ez a probléma. Első tabletta után mintha elvágták volna.
2020. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Balatonban én is kaptam már el gombát, úgy hogy előtte héten tengerparton voltam. A sós víz valószínűleg kiírtotta a tejsav baktériumokat, amik ugye megvédtek volna. A hüvely normál háztartása a kulcsa mindennek.
2020. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!