Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik el? Tapasztala...

Miért nem múlik el? Tapasztalatokat szeretnék lányok.

Figyelt kérdés
1.5 éve küszködöm hüvelygombával. Nagyok sokszor voltam már dokinál vele. Kaptam rá kezelést, ami csak ideig óráig volt hatásos. Fluconer, pimafucort, cns kúp. Szedtem grapefruit cseppeket is. Kenyeret nemis eszem, csak ilyen drága szénhidrátcsökkentett kifliket fogyasztok el. Igyekszem minél kevesebb mű dolgot enni. A fehérnemű 60 fokon mosom ki. Nem tudom már mit tegyek. A páromat is kezelték, szóval tőle se kaphatom vissza...

2018. nov. 10. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fennáll a méhszájseb lehetősége? Ha igen azt fagyasztással helyre tudja hozni a nőgyógyász. Nekem is ettől volt folyamatában hüvelygombám anno.
2018. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De az nem látszik amikor megvizsgált? Mert megnézte, és a méhem rendben volt. Az ambuláns lapon se írtak méhszájsebet.
2018. nov. 10. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak ötletelek, hátha valamelyik segít:

Fehérneműket teljesen lecserélni? Elvileg elég a 60 fokos mosás, de ki tudja. Nadrágokat, harisnyákat stb.is magas hőfokon mosni.

Használsz-e tampont? Ha igen, egy darabig kerülni.

Mivel mosod magad odalent? Illetve minél kevesebbet érintkezni a tusfürdős, szappanos stb.vízzel.

(alapesetben persze ezek nem okoznak gondot, de esetleg, ha érzékenyebb vagy...)

Milyen hüvelyflóra helyreállítót használtál? Másik fajtá(ka)t kipróbálni?

2018. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem használok tampont, csakis vízzel mosom magamat odalent. És nem nyúlok oda szappannal.

Használtam Protexin Gynophilus-t meg Santes-t.

Nem tudom mit tegyek már :( a farmert nem tudom mosni magas hőfokon mert tönkre megy. De a fehérnemű cserén gondolkodom.

2018. nov. 10. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyváladék tenyésztésed volt már? Nekem egyszer a doki hónapokig adta a különböző gyógyszereket, mert szerinte a külső tünetek alapján egyértelműen az volt amit ő kezelt. Természetesen a tenyésztés eredményében közöm nem volt ahhoz amire a sok kúpot meg tablettát kaptam... Ha nálad volt és az mutatta ki a gombát, akkor talàn keress egy másik orvost hátha.
2018. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tenyesztes kell. Gombara is jo lenne pontosan milyen gomba.

Es ha megvan ujra kura, paroddal total egyszerre es szisztemas szer. Nem ehlyileg kezelni, hanem tabletta szajon at. Nekem az oldotta meg.

En ngyigyasztol gyogyszertarban keszitett tejsavas kupot kaptam, az volt a legjobb.


Es ha ennyire erzekeny vagy felejtsd el a veceulokere leulest, kozos furdot/uszodat is.


Es van olyan gomba aminel nem eleg, hogy szenhidratcsokkentett kajat eszel, hanem eleszto es cukormentes dieta kell...még alkoholt se ihatsz.

De elobb legyen tenyesztes es a parodnak is. Lehet van bacid is es az gyengit le es jon elo a gomba.

2018. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az van a papírra írva, hogy kenettenyésztés. Szerintem az az lesz. Kaptam szájon át is, fluconert. Párom is kezelve van. Nem ülök le sose idegen helyen WC-re, szóval nem tudom mi lehet a gond. A cns kúp ami a hüvelykúp, az meg olyan, hogy több fajta anyag van benne. Van benne gombára is, de tesznek bele más fajta fertőzésre is hatóanyagot. Úgyhogy tényleg nem tudkm már mi mást lehetne csinálni...
2018. nov. 10. 21:35
 8/10 Sziszoooo válasza:
Szia! Azóta van már valami változás? Nekem ugyan ez a bajom...
2018. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jobb, hogy kaptam a gyógyszereket kicsivel. Nem értem cukrot és akkor nagyon jót tett. Úgyhogy a csoki tilos! Kenyeret se egyél. Ennyi a titka, meg grapefruit.
2018. dec. 7. 17:25
 10/10 qborka ***** válasza:
Hidd el, a diéta csak átmenetileg segít. A hüvelyflórát kell helyretenni, akkor lesz, ami megvéd.
2018. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!