Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A bal oldalamnál és néha a...

Kopito1985 kérdése:

A bal oldalamnál és néha a köldököm felett/ alatt lüktető hasogató enyhe fájdalmak jelentkeznek, amik néha eltűnnek, néha elő jönnek. Voltam urológiai ultrahangon, minden rendben volt, milyen betegségem lehet?

Figyelt kérdés
Voltam végbéltükröződésen is, ott is minden rendben volt, a székletemmel is minden rendben van. Már jó ideje van ez a fájdalmam, a doktort amikor azt mondta végbéltükr. minden oké már elfelejtettem megkérdezni akkor mi lehet ennek az oka. Nem tudtok adni valamilyen tanácsot? Vesekő lehet vagy mi? Nincs kedvem végig járni ezer orvost, sőt a urológiai ultrahangon a doktor megis sajnált 15ezer ft t kifizettem, mondja nincs semmi bajom, mondom az szuper, mondta ne fizessek ezért azért mert lehúznak sok helyen és elküldenek millió vizsgálatra.

2020. júl. 17. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

az ultrahang a vesekövet/vesetágulatot, max a nagyon pici vesekövet/vesehomokot nem. nem vagyok doki, csak vesekővel sok tapasztalatom van. meg szerintem azt nem a köldöködnél éreznéd.

ha nő vagy, nőgyógyásznál voltál?

2020. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Srác vagyok. Ez a baj, hogy a doktorok akiket ismerek azok is úgy vannak vele, hogy biztosan meghúztam ennyi. De pár hónapja már érzem és szerintem ez nem normális. Nem akarok igy nagyon edzeni sem, mivel ha tornázok hasra ... nem tudom jót e teszek vele. Viszont nem úgy fáj, hogy ne lehetne vele élni, de nem vagyok az a tipus aki dolgokba szeret beletörődni. Most pl. ahol érzem nem is, hogy fáj, csak nem okés valami azon a területen az a köldököm felett két három centivel de bal oldalt.
2020. júl. 17. 17:44
 3/5 A kérdező kommentje:
jah az kimaradt a doktor a urológiai ultrahangon felirt nekem flektort :D ha fáj vegyek be belőle, ennyivel le volt tudva. És hogy ne mennyek hasi ultrahangra mert fölösleges pénzkidobás lesz mint ahogy ez is az volt, megnézte ultrangal a dolgot a urológus mondta minden stimm és kár hogy 1 perc munkájáért kellett nekem adni neki 15 ezer ft t, mondom ez van, legalább oké minden.
2020. júl. 17. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztk van ingyen is megnézik max várni kell
2020. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Más tüneted nincs?
2020. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!