Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki esetleg tapasztalt már...

Valaki esetleg tapasztalt már hasonló tüneteket önmagám?

Figyelt kérdés

Sosem voltam az, aki sokat ivott egy nap. Ez nem okozott problémát, a szükséges mennyiséget mindig bevittem, de inkább az alsó határán.

Egy ideje viszont észrevettem magamon, hogy nagyon sok vizet iszok, mintha a szervezetem nagyon igényelné. Gyakorlatilag ez odáig fajult, hogy most már napi 6-7 litert iszok meg. Állandóan kiszáradva érzem magam, úgy érzem nem tudok akkora mennyiséget bevinni, hogy megfelelően hidratáltnak érezzem magam.

Mindezen kívül, rettentően gyengének érzem magam egy ideje. Megterhelő sokszor akár csak egy séta is, ami mindeddig egyáltalán nem volt jellemző. Néha pedig mintha olyan tüneteket éreznék, mintha kicsit be lennék csiccsentve. Valaki esetleg tapasztalt már hasonlót?

Mindenképp tervezek menni orvoshoz, csak érdekelne, hogy mire számíthatok. 20 éves vagyok, fiú



2020. júl. 18. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha napi 6-7 litert innál, akkor nem csak egy kicsit lennél becsiccsentve hanem alkoholmérgezéses hulla lennél.
2020. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Legközelebb kérlek olvasd el a kérdést megfelelően. Napi 6-7 liter vizet iszok meg. Szerintem ez a szövegkörnyezetből kiderül.
2020. júl. 18. 23:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg bárki félreértené, itt egyáltalán nem alkoholról van szó, hanem sima vízről.
2020. júl. 18. 23:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót a háziorvostól vérvételre. Cukorbetegség lehet, például.
2020. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el hétfőn a háziorvosodhoz. A cukorbetegség első tünetének egyike.
2020. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vicceltem de mindegy. Már megszoktam hogy aki poenkodik, lepontozzák és pluszba senki sem érti.
2020. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez szinte biztosan cukor lesz.
2020. júl. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!