Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha lesz védőoltás a koronaviru...

Ha lesz védőoltás a koronavirus ellen, akkor kötelező lesz beadatni?

Figyelt kérdés

Én nem akarom beadatni magamnak..


Több embertől is ugyan azt hallottam, hogy nem akarják beadatni, mert ki tudja mi van benne.. De hogy nem fogják tudni mit csináljanak, ha bemondjak, hogy kötelező lesz.



2020. júl. 19. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőszak a disznótor.
2020. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Az már csak akkor tudjuk meg.Attól,hogy uj lesz az oltás(idegen) atol nem kell megijedni mielott ezt engedélyeznék több emberen tesztelik és utána engedik tömeges számba.
2020. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Heti naplóban épp azt mondta valami szaki hogy valszeg nem lesz az, de persze majd még eldöntik addig, meg sok minden változhat.
2020. júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
77%

[link]


Ajánlom ezt a videót:)

2020. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Ezt úgyse te döntöd el vagy én. Ha nem lesz kötelező, nem adatod be, de ha azzá teszik, akkor ez nem lesz kívánságműsor.

Egyébként meg ha mindenki így állt volna mindenhez, hogy “én ugyan be nem adatom, mert nem tudom, mi van benne”, akkor még mindig a fekete himlő, kolera, torokgyík, járványos gyermekbénulás és hasonlók virágzó korában élnénk.

2020. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kötelezővé tennék, legfeljebb javasolják.
2020. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Először még nem, csak bizonyos munkakörök számára, például katonáknak, rendőröknek, szállítmányozóknak, egészségügyi személyzetnek, szociális munkásoknak, pedagógusoknak. Aztán, ha így nem sikerül elérni a nyájimmunitást, akkor kötelezővé teszik, először csak az idősek számára, utána mindenkinek.
2020. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
49%
Elvileg lesz benne egy bio chip, és irányítani fognak minket az 5G tornyaival🤑🤑🤑
2020. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Azert a polio es ez az influenza kicsit mas torzs. Ez ellen soha nem lesz hatasos oltas csak pont olyan szar mint az influenzaoltas. A coronavirusok/felso leguti virusok rendkivul gyorsan mutalodnak es keptelenseg lepest tartani a mutacios ratajukkal.
2020. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És ha ezzel tisztában vannak az emberek, akkor minek erőltetik az oltást? Meg minek beszélnek róla még terjeszti a média, hogy megtalaltak az ellenszerét meg hogy csak ez lesz a megoldás a megfékezésére, miközben ezek szerint egy nagy nulla a vakcina?
2020. júl. 22. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!